گروه وایبر و واتس آپ تیپ تیکت

راه اندازی گروه وایبر و واتس آپ. به منظور ارتقا سطح دانشجویان و علاقمندان به زبان آلمانی گروه وایبر و واتس آپ تیپ تیکت جهت مکالمه به زبان آلمانی راه اندازی شد

با توجه به درخواست کاربران و سیاست های مجموعه تیپ تیکت در راستای راه اندازی وایبر و واتس آپ برای گفتمان هر چه بهتر اعضاء گروه با یکدیگر این مجموعه را برآن داشت تا بمناسبت سال نو میلادی 2015 وایبر تیپ تیکت را از تاریخ 14 دی ماه 1393 برابر با 4 ژانویه 2015 راه اندازی خواهد کرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر درمورد نحوه استفاده از وایبر تیپ تیکت به آدرس ذیل بروی وب سایت ما به نشانی http://www.tip-ticket.com/contact/viber.html مراجعه کنید.

 

به منظور مدیریت بهتر گروه و انجام پیگیری هایی نظیر هشدار , اخطار , تشکر , پیشنهاد همکاری و ... تمامی کاربران ملزم به پرکردن فرم ثبت نام در سایت تیپ تیکت و سپس استفاده از گروه میباشند،
مدیران تیپ تیکت هر شب از ساعت 20:30 تا 22:00 بوقت ایران پاسخ گوی شما عزیزان در گروه خواهند بود.

قوانين گروه وایبر و واتس آپ تیپ تیکت به شرح ذیل می باشد : 

 

هریک از اعضاء ملزم به استفاده از نام و نام خانوادگی شخصی پروفایل وایبر و واتس آپ خود می باشند.کاربران گروه نباید از اسامی حاوی الفاظ رکیک و تمسخر آمیز و غیرقانونی در پروفایل وایبر خود داشته باشند

لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در وایبر و واتس آپ ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير خلاف موازین، جداْ خودداري فرماييد.

کلیه عواقب ناشی از عدم رعایت این قانون به عهده کاربر خاطی خواهد بود

هرگونه ایجاد مزاحمت از طریق پیام خصوصی تبلیغاتی و ایجاد مزاحمت برای اشخاص ممنوع میباشد در صورت مشاهده از دسترسی کاربر خاطی برای همیشه از گروه ممانعت بعمل خواهد آمد.

مزاحمت از طریق ارسال پیام خصوصی و تبلیغاتی و...

کلیه اعضای گروه به منظور ارتقا سطح زبان آلمانی به گروه ملحق شده اند لذا زبان نوشتاری گروه زبان آلمانی Deustch میباشد 

لذا محاوره به سایر زبان ها (فارسی و انگلیسی و فینگلیش و ...) ممنوع میباشد.

ارسال هرگونه مطلب در رابطه با دین , سیاست , مطالب غیر اخلاقی (مستهجن) , غیر قانونی , تمسخر اشخاص یا گروهها و قومیتهای خاص و ارسال هرگونه مطلب که منجر به خدشه دار شدن وجه اشخاص و حریم خصوصی افراد شود ممنوع میباشد.

احترام به سایر قومیت ها و اشخاص و گروهها

هریک از اعضاء ملزم به استفاده از تصویر شخصی پروفایل وایبر و واتس آپ خود می باشند و استفاده از تصاویر پروفایل کاربری دارای مضامین دینی و مذهبی , غیراخلاقی و مستهجن و افراد سیاسی و نمادهای مذهبی تبلیغ یک گروه خاص , یک کالای خاص مجاز نمیباشد.

هرگونه خرید و فروش در گروه ممنوع میباشد و مسئولیت و تبعات عدم رعایت این قانون برای کاربرانی که مخفیانه اقدام به خرید و فروشی کالایی از طریق گروه کرده اند به عهده خودشان و تیپ تیکت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

خرید و فروش و تبلیغات

ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در گروه ممنوع است.

افشای مطالب محرمانه , مطالب غیر مجاز و غیر اخلاقی و غیر قانونی و مطالبی که دارای حق کپی رایت هستند در گروه ممنوع است و عواقب منتشر کردن آنها به عهده کاربر خاطی میباشد.

احترام به قانون کپی رایت و حریم خصوصی افراد

پیامدهای ناشی از عدم پایبندی به هریک از این قوانین و تخدی از قوانین گروه به عهده کاربر میباشد و تیپ تیکت هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

در صورت پذیرفتن قوانین میتوانید از طریق فرم ورود به گروه وایبر و واتس آپ آموزش زبان آلمانی مشخصات خود را وارد نمایید پس از ورود اطلاعات با توجه به شماره ای که وارد کرده اید به گروه دعوت خواهید شد.

تایید