یکشنبه, 10 شهریور 1392 ساعت 12:12

فرهنگ و هنر

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(34 رای‌ها)
فرهنگ و هنرآلمان سرزمین شعرا و متفکرها. گوته آلمانی ، باخ و بتهووناست. فرهنگ در آلمان گستره‌یی دراز دامن دارد: از شمال تا جنوب آلمان نزدیک به 300 تئاتر و 130 ارکستر بزرگ حرفه‌یی فعالیت دارند. 630 موزه‌ی هنر با مجموعه‌هایی گران‌بها و متنوع از آثار هنرمندان جهان چشم‌اندازی بی‌نظیر برای علاقمندان پدید آورده‌اند. علاوه بر آن نقاشی معاصر آلمانی با سرزندگی از مدت‌ها پیش مرزهای ملّی را درنوردیده است.


نکاهی به نمایشگاه های هنری و مناسبتهای فرهنگی در آلمان :در کنار جاذبه های فرهنگی ـ تاريخی، برگزاری کنسرت های

 

فرهنگ و هنر آلمان

موسيقی، نمايشگاه های هنری، اجرای نمايش و يا رويدادهای بزرگ ورزشی در سطح بين المللی، جشن های خيابانی و يا بازارهای کريسمس با حال و هوای خاص، به عنوان چند نمونه ی برجسته، بيش ترين سهم را در جلب گردشگران داشته اند. آلمانی ها علاقه ی وافری به برپايی جشن دارند. برخی از جشن های ملی ـ هم چون جشن اکتبر در مونيخ (که درسال 2010دویستمین سال تولد آن جشن گرفته شد) ویا روز کريستفر استریت (Christopher Street Day) در کلن، کارناوال فرهنگ ها در برلين، جشن روز قبل از روزه ی بزرگ در ماينس و یا کارناوال در کلن ـــ سال هاست که در سراسر دنيا به مترادف هايی برای سرخوشی و فضايی برای لذت جويی اين جهانی تبديل شده اند.

 

فرهنگ و هنر آلمان

 

فرهنگ و هنر آلمان

خواندن 2128 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 شهریور 1392 ساعت 12:20
کارشناس زبان

Quis fringilla quis cursus urna sed sed velit nunc metus condimentum. Et pretium nec magna eros id commodo ligula Phasellus Curabitur wisi. Lacus elit lorem ridiculus vitae tempus eget nibh ut risus et.

وبگاه: www.joomlart.com

موارد مرتبط

تایید