نحوه تلفظ حروف ترکیبی ei

قسمت چهارم
حروف ترکیبی
تلفظ در زبان آلمانی

ادامه مطلب: نحوه تلفظ حروف ترکیبی ei

نمونه پیامک ارسالی

توجه داشته باشید کلیه پیامک‌های آموزش زبان آلمانی و لغات پرکاربرد زبان آلمانی از طریق تلگرام ، واتس آپ و وایبر ارسال خواهد شد

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

از آنجایی که محصولات ما پیامک های آموزشی ما میباشند این پیامک ها تابع قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران است

لطفا قبل از ثبت نام در سایت توجه داشته باشید باید امکان دریافت پیامک های آموزشی را از طریق شبکه های اجتماعی فوق داشته باشید

از قسمت نمونه پیامک های ارسالی امکان مشاهده نمونه پیامک های آموزشی زبان قبل از خرید بسته های آموزشی امکان پذیر میباشد.

ادامه مطلب: نمونه پیامک ارسالی

مزایای آموزش پیامکی زبان

چرا باید از سیستم آموزش پیامکی استفاده کنیم؟ آموزش پیامکی یکی از شیوه های نوین آموزش مجازی است که مزایای ویژه ای دارد و در این صفحه قصد داریم برخی از مزایای آموزش پیامکی اختصارا توضیح دهیم.

ادامه مطلب: مزایای آموزش پیامکی زبان

آموزش مجازی زبان آلمانی

مجموعه تیپ تیکت با همکاری سیستم آموزشی، آموزش مجازی دانشگاه امیرکبیر مفتخر به برگزاری اولین دوره آموزش مجازی زبان آلمانی در ایران می باشد.

آیا از مدت زمان انتظار طولانی برای ثبت نام در کلاسهای آموزش زبان آلمانی سفارت آلمان  ( DSIT , Goethe ) و سفارت اتریش ( ÖKF ) خسته شده اید و بدلیل وقت کم خود از این موضوع ناراحت هستید؟ از صرف هزینه های اضافی برای رفت و آمد و اتلاف وقت خود خسته شده اید؟ اما ما برای حل مشکل شما پیشنهاد ویژه ای داریم :

ادامه مطلب: آموزش مجازی زبان آلمانی

سطوح آموزشی زبان آلمانی

سطوح زبان آلمانی

جهت مشاهده چارت سطوح آموزش زبان آلمانی در ابعاد بزرگتر برروی تصویر کلیک کنید.

سطوح زبان آلمانی ازسطح ابتدایی A1 برای مبتدیان تابالاترین سطح زبان C2 با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) متطابقت دارند.

مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها

A 1

با اتمام این دوره شما قادر بکارگیری و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی میباشد، خواهید بودو توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.

A 2

با اتمام این دوره شما قادر بکارگیری و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) خواهید بودو توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولخواهید داشت.

B 1

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نماید و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شود، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نماید.

B 2

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره نکات اصلی متون پیچیده در ارتباط با مطالب معین یا انتزاعی را درک نموده و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را دنبال نماید. وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفتگو کند. به طوری که یک گفتگوی عادی با شخصی که زبان مادریش است، بدون هیچ مشکلی برای هر دو طرف بخوبی ممکن باشد.

C 1

زبان آموز قادر خواهد بود پس ازاین دوره متون طولانی شامل طیف گسترده ای از واژه های سطح بالا را درک نموده و نکاتی را که مختصرا" مورد اشاره قرار گرفته اند نیز متوجه شود وی قادر خواهد بود بدون آمادگی قبلی، روان گفت گو کند. بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و بگونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید

C 2

زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره عملا" آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی درک نماید. وی قادر خواهد بود اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع گوناگون را جمع بندی نموده و در این رابطه دلائل یا توضیحات مربوطه را به شکلی پیوسته عنوان کند.

تایید