مزایای آموزش پیامکی زبان

چرا باید از سیستم آموزش پیامکی استفاده کنیم؟ آموزش پیامکی یکی از شیوه های نوین آموزش مجازی است که مزایای ویژه ای دارد و در این صفحه قصد داریم برخی از مزایای آموزش پیامکی اختصارا توضیح دهیم.

1.صرفه اقتصادی

قیمت بسیار ناچیز و بازخورد فوق العاده مناسب آموزش پیامکی زبان در برابر دیگر متدهای آموزشی قابل توجه است. هزینه یک ماه آموزش پیامکی 1/4 الی 1/5 قیمت یک کتاب آموزش زبان آلمانی است.

2.همیشه در دسترس بودن

برای تمامی گروههای سنی و در همه جا و همه وقت با شعار 7/24 در دسترس است.به این ترتیب پیامک های آموزشی هفت روز هفته به صورت بیست و چهار ساعت در دسترس است. امکان مرور و استفاده از محتوای آموزشی در مترو , اتوبوس و ... تنها کافی است به بخش اس ام اس های تلفن همران تان مراجعه کنید. 

3.بیشترین تاثیر گزاری در ذهن

به دلیل کوتاه بودن اس ام اس های ارسالی ، از خواندن تمام آموزش ها توسط دانشجویان اطمینان خواهیم داشت.این موضوع به خودی خود باعث میشود حجم بیشتری از داده ها در ذهن دانشجویان ذخیره شود. نکته قابل توجه دیگر اینکه به دلیل کوتاه بودن محتوای آموزشی و اشاره به نکات مهم دانشجویان به طور نا خود آگاه به دنبال ادامه نکات آموزشی خواهد رفت. 

5.بدون نیاز ابزارهای خاص
یکی در از مزایای قابل توجه آموزش پیامکی عدم نیاز به دانش تخصصی و کامپیوتر و اینترنت است که این موضوع بسیار مهم و ارزشمند می باشد چون تنها با یک خط موبایل میتوانید از خدمات آموزش پیامکی بهره مند شوید.

6.صرفه جویی در زمان

نیازی به تلف شدن وقت در اثر رفت و آمد و حضور در کلاس, خرید کتاب و ... نیست. حذف تردد های بی مورد نه تنها از هزینه کل آموزش کاسته می شود بلکه به کاهش ترافیک و آلودگی هوا (که در شهرهای بزرگ به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.) کمک می کند.

7. دانشجو محور بودن نه کلاس محور
نوع و سرعت یادگیری بسته به نظر خود دانشجو می باشد. در آموزش پیامکی هرکس میتواند نسبت به ظرفیت و توانایی یا نیروی خود در بلند مدت و یا کوتاه مدت به بهترین نحو مطالب مورد انتظار را فرا گیرد. همچنین فراگیران دوره های آموزش پیامکی می توانند موضوعات و مطالبی را که نسبت به آنها آشنایی دارند، مطالعه نکرده و صرفاً بر روی موضوعاتی متمرکز گردند که نسبت به آنها آشنایی وجود ندارد.
می توان شرایطی را فراهم کرد که دانشجویان زرنگتر به سرعت مراحل مختلف آموزشی را طی کنند و منتظر دیگر دانشجویان نمانند.

8. اطمینان از دریافت پیامک ها

سیستم ارسال پیامک های تیپ تیکت طوری طراحی شده است که حتما باید صحت گزارش تحویل( Delivery Report) پیامک های ارسالی بررسی شوند, در غیر صورت سیستم مواردی را به تلفن همراه دانشجویان نرسیده اند(Failed) شده اند را مجددا تا دریافت گزارش تحویل در فواصل زمانی مختلف در روز ارسال خواهد کرد.

9. امکان مشاهده نمونه پیامک 

امکان مشاهده نمونه پیامک آموزشی از طریق بخش نمونه پیامک ارسالی فراهم می باشد. 

تایید